SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
Home / Product
SAITE BT-HSE-130-12 12V 130AH
Code SP: BT-HSE-130-12
Specifications
Voltage: 12VDC
Technology type: VRLA-AGM
Capacity: 130Ah (10hr)
Dimension (LxWxH): 338x172x276 (±2mm)
Weight: 42Kg (±3%)